از آنجایی که ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص مهاجرت به آلمان نیازمند داشتن اطلاعات کامل از متقاضی و شرایط وی می‌باشد، متقاضی می‌تواند ابتدا از مشاوره تلفنی به صورت رایگان راهنمایی بگیرد و بعد از مشاوره تلفنی اگر احساس کرد که از عملکرد راضی است، از گروه ویکو وقت مشاوره حضوری دریافت نماید.
مدارکی که توسط مترجم رسمی و روی سربرگ قوه قضاییه ترجمه میشوند به تنهایی معتبر و قابل ارائه به مقامات و سفارتهای کشورهای مختلف هستند. اما در برخی از موارد و برای بعضی ازکشورها، علاوه بر ترجمه رسمی، مهر و تاییدات دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز خواهند بود.
مدارک تحصیلی مانند دانشنامه و ریزنمرات برای این‌که تایید مدارک را دریافت نمایند باید در وهله اول دارای مهر و امضاهای مهم (ریاست، امور فارغ التحصیلان و …) دانشگاه صادرکننده باشد که پیش از ارائه مدارک به متقاضی تمامی امضاها و مهرهای لازم توسط دانشگاه بر روی مدرک درج می‌شود. این مدارک در ایران معتبر هستند اما در صورتی که برای مهاجرت تحصیلی و کاری بخواهید مدارک تحصیلی خود را ترجمه رسمی نمایید و همچنین بخواهید تاییدات دادگستری و امور خارجه را دریافت نمایید، لازم است پیش از مراجعه به دفتر ترجمه، مهر و امضای تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را نیز دریافت نمایید.
در حال حاضر تقاضاها بسیار زیاد می باشد برای همین زمان زیادی برای وقت تایید مدارک سفارت آلمان نیاز می باشد. وقت تایید مدارک ، مراحل تحویل مدارک برای بررسی بیشتر ، تایید کپی و برطرف کردن نواقص در روزهای پنج شنبه انجام می شود و شما عزیزان می‌توانید به راحتی از طریق شرکت ویکو روند کار را سریع‌تر کنید.
مدارک کشورهای دیگر از سوی نهادها و دادگاه‌های آلمان در بسیاری مواقع تنها در صورت تأیید اصالت و یا ارزش استنادی آن طی روندی خاص مورد تأیید و پذیرش قرار می‌گیرند. مدارک ایرانی (به‌عنوان مثال شناسنامه یا سند ازدواج) جهت استفاده توسط نهادهای آلمانی می‌بایست در بسیاری از مواقع به صورت تصدیق شده ارائه گردند.
گروه ویکو به خاطر سابقه کار طولانی مدت در زمینه اخذ ویزا و وقت سفارت آلمان، با سیستم‌های تعیین وقت سفارت آشنایی دارد و زمان دقیق باز شدن وقت‌ سفارت را می‌داند. از طرفی دیگر، شما برای مراجعه به سفارت خانه‌ها باید فرم درخواست ویزای خود را تکمیل کنید که اگر اشتباهی در پر کردن فرم رخ دهد، ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شما شود.
معمولاً برای مهاجرت کاری به آلمان و یا ادامه تحصیل در آلمان، مورد تایید بودن مدرک تحصیلی در آلمان یکی از اصول مورد نیاز جهت اقدام برای اقامت است. شرکت ویکو کلیه امور مربوط به تاییدیه ZAB را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.
برای اینکه درصد موفقیت شما در آلمان برای کاریابی بالا باشد، باید تمامی مدارک تحصیلی و کاری خود را ارزشیابی کنید؛ می‌توان گفت این بخش یکی از مهم‌ترین مراحل برای اخذ اقامت در آلمان است. گروه ویکو برای رفاه حال شما عزیزان کلیه مراحل و موارد مربوط به تاییدیه‌های تحصیلی و کاری را در کمترین زمان انجام خواهد داد.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اطلاعات جهت سفارش خدمات