مقالات

معرفی شرکت ویکو به عنوان یکی از شرکت‌های مشتری مدار در دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

معرفی شرکت ویکو به عنوان یکی از شرکت‌های مشتری مدار در دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری در تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ با رویکرد تجلیل از برندهای مسئولیت‌پذیر و مشتری‌مدار در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

این رویداد با حضور ۱۰۰ برند مشتری‌مدار و به همت وزارت صنعت و معدن و تجارت و با هدف تجلیل از برنده‌های مشتری‌مدار و مسئولیت‌پذیر هر ساله برگزار می‌شود.

که در دهمین اجلاس موسسه ویکو به عنوان یکی از شرکت‌های منتخب مشتری مدار انتخاب شد.

 مشتری‌مداری در ویکو

مشتری‌مداری، رکن اصلی فعالیت شرکت مهاجرتی ویکو است. این شرکت با درک نیازها و دغدغه‌های متقاضیان مهاجرت، تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات شفاف، صادقانه و باکیفیت، بهترین تجربه مهاجرتی را برای آنها رقم زند.

ویکو همواره در تلاش بوده است تا با ارائه بهترین خدمات کار مشتریان خود را راحت کند و همین باعث شده شرکت ویکو به عنوان یکی از شرکت‌های مشتری مدار در دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری معرفی شود.

 برخی از اقدامات ویکو در راستای جلب رضایت مشتری

ارائه مشاوره تخصصی و رایگان به متقاضیان مهاجرت بررسی، دقیق شرایط و ارائه بهترین روش مهاجرتی متناسب با شرایط هر فرد، پیگیری کامل پرونده مهاجرتی تا اخذ ویزا، ارائه خدمات پس از ورود به کشور مقصد برخی از خدمات و اقدامات موسسه ویکو برای جلب رضایت و راحتی بیشتر مشتریان است.

 سخن‌پایانی

شرکت مهاجرتی ویکو با تعهد به ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت مشتریان، در دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری به‌عنوان یکی از شرکت‌های مشتری‌مدار معرفی شده است. این شرکت با اتکا به تیمی مجرب و متخصص، و با ارائه خدمات شفاف و صادقانه، همواره در تلاش است تا گامی مطمئن در مسیر مهاجرت متقاضیان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *