Stuttgart

راهنمای شهر آلبورگ

این شهر در شمال شبه‌جزیره جاتلند قرار گرفته است و لهجه مردم آلبورگ با شهر کپنهاگ کمی متفاوت است. این شهر قدیمی، قدمتی بیش از 1000 سال دارد و جمعیت آن حدود 114/000 نفر می‌باشد.

ازجمله معروف‌ترین محل‌ها برای زندگی در این شهر، مرکز آلبورگ می‌باشد. آلبورگ خیابان‌های بسیار زیبایی برای قدم زدن دارد که ازیک‌طرف به کانال‌های آب می‌رسد.

 

کار در آلبورگ

شهر آلبورگ چهارمین شهر بزرگ دانمارک به‌حساب می‌آید. این شهر که یک منطقه‌ی صنعتی کارگر است، در حال تبدیل خود به یک جامعه مبتنی بر دانش می‌باشد. این شهر محصولاتی چون دانه‌ها و سیمان را صادر می‌کند. این شهر دارای شرکت‌های صنعتی قدرتمندی چون نیروی باد زیمنس، صنایع آلبورگ و آلبورگ پورتلند است. این شهر برای مهاجران و افراد جویای کار در دانمارک شهر مناسبی است، زیرا خود را در زمینه‌های تولید موتورهای توربین بادی، دیگ‌های دریایی و سیمان در سطح جهانی به اثبات رسانده است.

چرا باید در آلبورگ تحصیل کرد؟

مردم این شهر دارای فعالیت فرهنگی بسیار زیادی هستند و انواع تئاتر و نمایشگاه‌های هنری را می‌توان در این شهر یافت. به دلیل امنیت بالا و فضای مناسب این شهر، شب‌گردی در خیابان‌های مرکزی آلبورگ بیشتر از شهرهای دیگر مرسوم است. تعداد ایرانی‌های ساکن در شهر آلبورگ، بسیار کمتر از آرهوس و کپنهاگ است. با توجه به کوچک بودن این شهر، دانشجویان خارجی بخش زیادی از مردم این شهر را تشکیل می‌دهند. 

ازجمله دانشگاه‌های معروف این شهر، می‌توان به مرکز دانشگاهی آلبورگ اشاره کرد. این دانشگاه چهارمین دانشگاه برتر در کشور دانمارک می‌باشد.

 

راهنمای تخصصی

راهنمایی و پشتیبانی تا یک سال

ویزای دانشجویی

اخذ ویزای دانشجویی برای شهر دلخواهتان

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری با بهترین شرایط
گروه ویکو

لیست دانشکده‌ها