هوودستادن

راهنمای شهر کپنهاگ

کپنهاگ، جزو خوشحال‌ترین شهرهای دنیا لقب گرفته و همچنین پایتخت کشور دانمارک نیز هست. این شهر از سطح زندگی بالایی برخوردار است. این شهر دارای مکان‌ها، جواهرات و همچنین بناهای تاریخی زیادی است که سالیانه توجه بسیاری از مهاجران و توریست‌ها را به خود جلب می‌کند. زبان رسمی این شهر دانمارکی بوده و واحد پولیشان کرون دانمارک است.

 

کار در کپنهاگ

شهر کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک است. این شهر مرکز اقتصادی و مالی دانمارک نیز است و اقتصادی ثابت دارد. اقتصاد این شهر بر پایه‌ی تجارت و خدمات است. فرصت‌های شغلی بسیاری در این شهر وجود دارد و حدود 350 هزار نفر در این شهر مشغول به کار هستند.

راهنمای تخصصی

راهنمایی و پشتیبانی تا یک سال

ویزای دانشجویی

اخذ ویزای دانشجویی برای شهر دلخواهتان

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری با بهترین شرایط

چرا باید در کپنهاگ تحصیل کرد؟

این شهر از آب‌وهوای بسیار مطلوبی برخوردار است و در فصل‌های مختلفی مانند تابستان گرما شما را اذیت نخواهد کرد و همچنین زمستان این شهر نیز سرمای سوزناکی ندارد.  این شهر در سطح استانداردی قرار دارد و هزینه‌های این شهر نیز به همان نسبت بالا است. در ضمن برای حمل‌ونقل عمومی شما می‌توانید از اتوبوس‌های آبی، مترو و یا قطار استفاده کنید که این سیستم حمل‌ونقلی تمام شهر را پوشش می‌دهد. ازجمله قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها می‌توان به دانشگاه کپنهاگ اشاره کرد که حدود 37/000 دانشجو دارد.

گروه ویکو

دانشکده ها

به طور خلاصه می‌توان گفت شهر کپنهاگ، شهری مناسب برای تحصیل، کار و یا حتی گشت و گذار است. از مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد: