شیلند

همه چیز درمود شهر آرهوس

یکی از شناخته‌شده‌ترین شهرهای دانمارک که سالانه افراد زیادی برای سفر و مهاجرت به این شهر اقدام می‌کنند، آرهوس است. آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک است. جالب است بدانید، آرهوس را یکی از شادترین شهرهای دانمارک نام‌گذاری کردند و تقریباً 13 درصد جمعیت این شهر را دانشجویان تشکیل داده‌اند.  هزینه حمل‌ونقل عمومی در این شهر نسبتاً کم است و برای هزینه بلیط تک‌سفره 20 کرون و هزینه بلیط ماهانه 375 کرون پرداخت می‌کنند. 

آب و هوای شهر آرهوس

این شهر دارای آب‌وهوای معتدلی می‌باشد و تابستان‌های این شهر گرم است ولی نه آن تعریفی که از گرما دارید، گرما در این شهر به نوبه‌ای است که اصلاً احساس گرمازدگی نمی‌کنید و شرایط معتدلی را دارا می‌باشد؛ اما زمستان‌های این شهر شاد بسیار سرد است و معمولاً برف سنگینی می‌بارد. 

 

کار در آرهوس

کشور دانمارک به‌طورکلی به دلیل نرخ بیکاری پایینی که دارد، کشور مناسبی از نظر یافتن کار و مهاجرت کاری به‌حساب می‌آید. ازآنجایی‌که شهر آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک است، در زمینه پذیرش مهاجران کاری سهم بسزایی دارد. اقتصاد آرهوس بیشتر در بخش خدمات و دانش متمرکز است و در این موارد متاثر از دانشگاه آرهوس و صنعت مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی این شهر است. پردرآمدترین شغل کشور دانمارک دندان‌پزشکی است. این شهر به دلیل اینکه یک شهر بندری است در بخش حمل‌ونقل و تجارت شهر مهمی است.

راهنمای تخصصی

راهنمایی و پشتیبانی تا یک سال

ویزای دانشجویی

اخذ ویزای دانشجویی برای شهر دلخواهتان

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری با بهترین شرایط
گروه ویکو

جاذبه های دیدنی