نوردیولند

شهر خدای خدایان!

ادنسه سومین شهر بزرگ دانمارک است که جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی دارد که توانسته رضایت کودکان و بزرگسالان را به خود جلب کند. به محض ورود به این شهر زیبا، فضای تاریخی ادنسه شما را مجذوب خواهد کرد. در این شهر بسیار زیبا موزه‌های معروفی همچون هانس کریستین اندرسون و موزه Møntergården قرار گرفته است که می توانید از آن‌ها بازدید کنید.

کار در ادنسه

در شهر ادنسه فرصت‌های شغلی مناسبی وجود دارد. این شهر مهم‌ترین شهر جزیره فونن هم محسوب می‌شود. شهر آرهوس یکی از مناطق مهم در دانمارک از لحاظ تجاری و صنعتی می‌باشد. این شهر در بخش تجاری در زمینه‌های میوه، سبزیجات و گل فعالیت خوبی دارد. این شهر همچنین یکی از ارزان‌ترین شهرهای دانمارک نیز است.

چرا باید در ادنسه تحصیل کرد؟

آب‌وهوای معتدل، مکان‌های تاریخی و طبیعی مجذوب‌کننده و امنیت خوب این شهر ازجمله دلایلی است که دانشجویان این شهر را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. ازجمله دانشگاه‌های معروف این شهر، دانشگاه دانمارک جنوبی می‌باشد. این دانشگاه پنجمین دانشگاه دانمارک در رتبه 390 رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی یا QS حضور دارد. این دانشگاه پس از ادغام دانشگاه‌های ادنسه، مرکز دانشگاه جنوبی، دانشکده کسب‌وکار مهندسی و دانشگاه جنوبی تأسیس شد. امروز این دانشگاه دارای هفت شعبه می‌باشد و حدود بیش از 32/000 دانشجو مشغول تحصیل در این دانشگاه می‌باشند.

 

راهنمای تخصصی

راهنمایی و پشتیبانی تا یک سال

ویزای دانشجویی

اخذ ویزای دانشجویی برای شهر دلخواهتان

ویزای کاری

اخذ ویزای کاری با بهترین شرایط
گروه ویکو

لیست دانشکده‌ها